Regulácia pre elektrické vykurovanie

Bezdrôtové prevedenie znamená, že medzi spínacím kontaktom, ktorý púšťa elektrickú energiu do pripojeného vykurovacieho telesa a medzi termostatom, ktorý meria teplotu v miestnosti a je v ňom uložený program vykurovania, nie je žiadne vodičové vedenie, komunikácia prebieha bezdrôtovo – rádio frekvenčne (RF). Tento systém je ideálny predovšetkým pre rekonštrukcie, pretože je možné ľahko nahradiť pôvodnú, alebo chýbajúcu reguláciu pre elektrické vykurovania. Niektoré tieto systémy umožňujú aj zapojenie do jedného celku, vzniká tak bezdrôtová centrálna regulácia.
Izbový termostat Watts V22
Bezdrôtový izbový termostat s týždenným programom – určený pre riadenie elektrického vykurovania (podlahové alebo stropné vykurovanie, sálavé panely, konvektory), spína prostredníctvom prijímačov V23/25 (max. 4 na jeden V22, z toho iba jeden s podlahovou sondou).
Prijímač Watts V23 (nástenný)
Bezdrôtový prijímač s možnosťou pripojenia podlahovej sondy – štandardne je riadený termostatom V22, spína vykurovanie, sníma teplotu podlahy pomocou podlahovej sondy (nie je súčasťou) a predáva informáciu o teplote podlahy termostatu V22.
Centrálna jednotka Watts V24
Riadiaca jednotka V24 je nadstavbovým prvkom bezdrôtovej regulácie Watts (termostaty V22, prijímače V23/25). Umožňuje centrálne riadenie vykurovacieho systému – tzn. programovanie a ovládanie vykurovania v celom objekte z jedného miesta – a je určená pre všetky typy elektrického priamo výhrevného vykurovania (podlahové aj stropné vykurovanie, sálavé panely, konvektory, vykurovacie rebríky, atď).
Centrálna jednotka Watts V24 WiFi
Centrálna riadiaca jednotka pre komfortné ovládanie vykurovania celého objektu. Farebný dotykový displej 4,3" s voliteľnou farbou pozadia, rôzne užívateľské režimy, intuitívne ovládane, informácie o stave každej zóny, upozornenie na prípadnú chybu zóny, možnosť pripojiť až 24 zón (miestností).
Prijímač Watts V25 (zásuvkový)
Bezdrôtový zásuvkový prijímač – štandardne je riadený termostatom V22, spína spotrebiče vybavené vidlicou (vykurovacie rebríky, prenosné konvektory).
GSM modul Watts V27
Modul Watts V27 umožňuje pripojením k centrálnej jednotke V24 základné ovládanie celej centrálnej regulácie Watts.
Podlahová sonda Watts
Podlahová sonda je určená na snímanie teploty podlahy, je možné ju použiť aj na snímanie teploty vzduchu.
Regulační set WS-1
Regulační set WS-1 je určen pro bezdrátové řízení elektrického vytápění – podlahového, stropního, sálavých panelů, konvektorů nebo topných žebříků. Je vhodný zejména při dodatečné instalaci vytápění – není potřeba propojovat termostat s přijímačem pomocí kabeláže.

Aplikácia pre váš smartphone

Aplikácia pre ovládanie GSM modulu Watts V27 prostredníctvom smartphonu nájdete na:

 

Pre Android môžete sťahovať aplikáciu tu: APK.

 

Domy ako aktívne prvky energetickej sústavy

Katalóg produktov

TOPlist