Regulácia pre elektrické vykurovanie

Patria sem regulátory pre bežné prostredie – teda pre rodinné domy, byty, kancelárie, obchody, školy a pod. Regulátor (termostat) býva obvykle umiestnený priamo v interiéri vykurovanej miestnosti a na základe sledovaných parametrov (teplota vzduchu v miestnosti, teplota podlahy) ovláda pripojené vykurovanie. Regulátory môžu byť analógové alebo digitálne (programovateľné), so snímaním teploty priestory a/alebo podlahy (podlahové vykurovanie), s rôznymi možnosťami nastavenia a programovania.
Termostat FENIX TFT WIFI
Integrovaným wifi modul pre pripojenie k domácej sieti, vzdialené ovládanie pomocou cloud servera (aplikácie pre iOS, Android), farebný dotykový displej, SK menu.
Programovateľný dotykový termostat FENIX TFT
Programovateľný dotykový termostat vhodný pre elektrické podlahové a stropné sálavé vykurovanie. Veľké množstvo vlastností pri jednoduchom rozhraní dotykového displeja – jednoduché a prehľadné nastavenie požadovaných funkcií pri optimalizácií komfortu vykurovania a minimalizácie prevádzkových nákladov.
FENIX TFT-2
Farebný dotykový displej (voliteľná farba pozadia), CZ menu, vonkajší biely kryt je zložený z dvoch výmenných dielov (rámček/kryt), umožňujúcich zmeniť farebné prevedenie termostatu.
Digitálny termostat Eberle FIT 3U
Kombinovaný digitálny termostat s PWM a možnosťou prevádzkového režimu teploty priestoru/podlahy +priestoru/len podlahy.
Kombinovaný digitálny termostat VTM 3000
Kombinovaný digitálny termostat s PWM a možnosťou prevádzkového režimu teploty priestory / podlahy+ priestoru / len podlahy.

Centrálna regulácia 


Centrálna regulácia je pri elektrickom vykurovaní vyšším stupňom domácej regulácie – zachováva hlavnú výhodu elektrického vykurovania, t.j. riadenie každej miestnosti samostatne, ale poskytuje vyššiu presnosť, komfortnejšie ovládanie z jedného miesta.  Viac tu...

 

Domy ako aktívne prvky energetickej sústavy

Katalóg produktov

TOPlist