Novinky vo firme FENIX

SAS - strojírny Rumburk s.r.o.
Po pilotním projektu ve výrobním závodě Fenix v Jeseníku se jedná již o druhou instalaci našeho zařízení SAS (špičkovací akumulační stanice).
03.04.2020 - 11:00
Domácí baterie, cesta k soběstačnosti
Dopyt po domácich systémoch ukladania energie u nás v posledných rokoch rastie. Domáce batérie, ktoré ukladajú energiu vyrobenú solárnymi panelmi, dokážu pokryť aj bežnú spotrebu energie v dome a zaistiť jeho sebestačnosť vo chvíľach, kedy počasie nepraje výrobe energie z obnoviteľných zdrojov.
02.04.2020 - 21:48
Zpráva společnosti ČEZ Distribuce o funkcionalitě SAS
Společnost ČEZ Distribuce provedla ve dnech 8.9.2019 až 19.11.2019 kontinuální měření naší průmyslové akumulační stanice SAS a zcela v souladu s našimi očekáváními vydala prohlášení, ve kterém potvrzuje, že stanice SAS nezasahuje do distribuční sítě.
02.04.2020 - 21:30
Informace v souvislosti s nařízením vlády ČR
Vážení zákazníci, vzhľadom k opatreniam vlády SR je pozastavený až do odvolania priamy maloobchodný predaj. Aktuálne teda nie je možný osobný nákup na našej prevádzke. Veľkoobchodný predaj (príjem objednávok obchodných partnerov, expedícia tovaru) a vybavovanie objednávok vykonaných dištančným spôsobom (e-shop) prebiehajú naďalej bez obmedzenia. Ďakujeme za pochopenie.
17.03.2020 - 07:07

Pozvánka na výstavy 


Vážení zákazníci, Vážení obchodní partneri, spoločnosť FENIX Trading, s. r. o. si Vás dovoľuje čo najsrdečnejšie pozvať na návštevu našich expozícií, kde Vám s potešením predstavíme naše výrobky, zodpovieme Vaše otázky alebo poradíme s Vašou aplikáciou.
 Viac tu...

 

Domy jako aktivní prvky energetické soustavy

Domy s téměř nulovou spotřebou energie ve standardu 2020. Více zde...

 

banner

TOPlist