Vykurovacie okruhy a rohože ECOFLOOR

Elektrické podlahové vykurovanie je jedným z najrozšírenejších spôsobov využitia elektrických vykurovacích vodičov. Pre tieto aplikácie sú z hľadiska ceny, úžitkových vlastností a funkčnosti systému ideálne odporové vykurovacie vodiče. Elektrické vykurovanie sa oproti teplovodnému vyznačuje jednoduchšou inštaláciou, vyššou flexibilitou a nižšími zriaďovacími nákladmi.
Vykurovacie okruhy pre priamovýhrevné vykurovanie
Vykurovacie vodiče sú umiestené priamo pod dlažbou v tenkej vrstve pružného tmelu. Rýchlo sa inštalujú aj do tvarovo komplikovaných plôch. V spojení s vhodnou reguláciou zaisťujú vysoko ekonomickú prevádzku. Vhodné pre systémy hlavného vykurovania aj pre systémy komfortného ohrevu podlahy.
Vykurovacie rohože pre priamovýhrevné vykurovanie
Vykurovacie rohože sú umiestnené priamo pod dlažbou v tenkej vrstve pružného tmelu. Jednoducho sa inštalujú a v spojení s vhodnou reguláciou zaisťujú vysoko ekonomickú prevádzku. Vhodné pre systémy hlavného vykurovania aj pre systémy komfortného ohrevu podlahy.
Vykurovacie okruhy pre poloakumulačný systém
Vykurovacie vodiče vo vrstve tepelne vodivého materiálu (anhydrit, beton...). Jednoducho sa inštalujú aj do tvarovo komplikovaných plôch. Vhodné predovšetkým pre systémy hlavného vykurovania.

Domy ako aktívne prvky energetickej sústavy

Katalóg produktov

TOPlist