Sálavé vykurovacie panely ECOSUN

Stropné panely Ecosun využívanie princípu sálavého vykurovania (tzv. infračervené vykurovanie). Jedinečná povrchová úprava a rovnomerné rozloženie teplôt na povrchu panelov zaisťujú odovzdanie maximálneho podielu tepelnej energie práve formou sálania, naopak konvenčná zložka je potlačená na minimum.
ECOSUN GS
ECOSUN GS – sklenené sálavé panely, spájajú elegantný desing bezrámových panelov ECOSUN. Teraz možno na želanie vybaviť aj bezdrôtovou reguláciou alebo farebným motívom!
Ecosun GS - WIFI v kúpeľni
Sklenené sálavé panely ECOSUN GS-Wifi s integrovaným Wifi termostatom a externým čidlom teploty.
ECOSUN U
Univerzálne sálavé panely určené pre bytové aj nebytové priestory k montáži na strop aj do kazetových podhľadov. Vhodné najmä pre vykurovanie kancelárií, obchodov, bytov a rodinných domov.
ECOSUN K+
Sálavé panely Ecosun K+ sú prednostne určené ku zvislej montáži. Vhodné pre temperovanie lavíc v kostoloch, kancelárskych stolov, pokladničných boxov a pod.
Ecosun CR
Dekoratívne sálavé panely zo spečenej keramiky s dokonalou imitáciou prírodného kameňa, vhodné do reprezentatívnych priestorov, kancelárií aj domácností.
ECOSUN CR - Wifi v kúpeľni
Dekoratívne sálavé panely zo spečenej keramiky ECOSUN CR-Wifi s integrovaným Wifi Termostatom a externým čidlom teploty.
Sklenené vykurovacie panely GR s madlom
Sklo je materiál, ktorý je veľmi estetickým a nadčasovým doplnkom a je preto určený nie len pre vykurovanie rodinných domov a bytov, ale aj rôznych reprezentatívnych priestorov, hál, alebo moderných kancelárií.

Domy ako aktívne prvky energetickej sústavy

Katalóg produktov

TOPlist