Regulátor ETO2-4550

						
Regulátor umožňuje samostatne ovládať vyhrievanie chodníka a súčasne strešných odkvapov / zvodov, alebo riadiť protimrazovú ochranu severnej a južnej strany strechy.
Regulátor ETO2-4550
Regulátor ETO2-4550

Regulátor umožňuje nezávislé riadenie dvoch okruhov protimrazovej ochrany. Vďaka tomu je možné jedným regulátorom samostatne ovládať vyhrievanie chodníka a súčasne strešných odkvapov / zvodov, alebo riadiť protimrazovú ochranu severnej a južnej strany strechy. Regulátor umožňuje aj dvojstupňové riadenie výkonu, alebo riadenie teplovodných systémov protimrazovej ochrany.

Oba okruhy musia mať svoj vlastný vlhkostný senzor (ETOR-55 pre strešné a ETOG-55 pre zemné aplikácie), pri ochrane strešných odkvapov musí byť zapojený aj teplotný snímač ETF-744/99 (je spoločný pre obe zóny), pre zemné aplikácie sníma teplotu vlhkostno-teplotný senzor ETOG-55, alebo je možné rovnako ako pri ochrane striech využiť spoločný teplotný snímač ETF-744/99. Teplotný snímač sa umiestňuje na "najchladnejšie" miesto aplikácie (severná strana objektu alebo neslnečné miesto).

Senzory nie sú súčasťou regulátora, objednávajú sa podľa typu aplikácie (ochrana komunikácie a / alebo strechy) a podľa počtu chránených zón. Regulátor ETO2-4550 sa umiestňuje do rozvádzača na DIN lištu (9 modulov).

Regulátor ETO2-4550
Regulátor ETO2-4550

Regulator ETO2-4550

Krytie: IP 20
Spínaný prúd: 3x 16 A
Rozsah teplôt - priestor: -
Rozsah teplot - sonda: -20 … 10°C
Teplotný útlm: -
Kontrolka chodu: na displeji
Hysterézia: 1°C
Vypínač: -
TOPlist