Priamovýhrevné konvektory ECOFLEX

Priamovýhrevné konvektory ECOFLEX patria medzi prvé výrobky, používané prevažne pre elektrické vykurovanie. Elektrické vykurovanie (obzvlášť pre nízkoenergetické domy) sa dnes rieši prevažne ako veľkoplošné podlahové alebo stropné vykurovanie a aj napriek tomu tu elektrické konvektory stále nachádzajú svoje uplatnenie. V ponuke sú dve konštrukčné prevedenia. Prvým sú tradičné priamovýhrevné konvektory, ktoré všetko teplo predávajú formou konvekcie. Charakteristická je pre ne veľmi dobrá dynamika, sú preto vhodné napríklad do objektov s občasným, alebo nepravidelným využívaním. Pokročilejšie sú sálavé konvektory, u ktorých je teplo až z 50% predávané formou sálania. Sálavá zložka výrazne zvyšuje komfort vykurovania, sálavé konvektory tak spájajú dynamiku priamovýhrevných konvektorov s komfortom sálavého vykurovania. Kvalita, tradícia, presná regulácia a veľmi priaznivé ceny – to všetko ponúkajú konvektory od spoločnosti FENIX.

Priamovýhrevný konvektor Ivigo Professional.
Prémiové vykurovacie teleso s bohatou výbavou: týždenný program, automatický útlm teploty pri neprítomnosti osôb (PIR čidlo), funkcia „Otvorené okno“, jas displeja riadený senzorom atď. V balení je záves pre montáž na stenu aj plastové nôžky na postavenie na podlahu.
ATLANTIC F120-D
Základná rada priamovýhrevných konvektorov má termostat s tromi prednastavenými režimami (Komfort, Eco, Timer) a týždenným programom. Konvektor disponuje aj funkciou „Otvorené okno“, zámkom ovládania alebo kalibráciou teplotného čidla.
Priamovýhrevný konvektor CH2000B Turbo
Prenosný konvektor s možnosťou stupňovania výkonu 750, 1250 a 2000 W a samostatne spínaným ventilátorom pre zvýšenie dynamiky. Konštrukcia vykurovacieho telesa nie je prispôsobená na trvalé zaťaženie, prenosný konvektor preto nie je možné použiť ako hlavný zdroj vykurovania.

Domy ako aktívne prvky energetickej sústavy

Katalóg produktov

TOPlist