Vykurovacie okruhy a rohože ECOFLOOR

Rad vykurovacích systémov Ecofloor je neustále obohacovaný o nové výrobky, ktoré rozširujú svoje využitie aj pre špeciálne aplikácie ako napr. hliníkové vykurovacie rohože pre plávajúce podlahy do vlhkých priestorov, vodič pre vytvrdnutie betónu, vyhrievanie gumené rohože pre ochranu pred námrazou alebo chladom podlahy a vykurovacie plachty k rozmŕzaniu zeminy a iných materiálov.
Vykurovacie rohože AL MAT
Sú určené pod laminátové a drevené plávajúce podlahy inštalovaná do tzv. vlhkých priestorov – napr. do kúpeľní. Sú variantom vykurovacích fólií ECOSFILM do aplikácií, kde nie je možné použiť ECOFILM.
Vykurovacia gumová rohož S-MAT
Vyhrievacia gumová rohož pre ochranu vstupných čistiacich zón obchodov, obchodných centier, alebo iných komunikačných plôch pred snehom a námrazou.
Vykurovacia plachta D-MAT
Vykurovacia plachta určená pre vonkajšie použitie ako proti-mrazová ochrana v priemyselných aplikáciách a v stavebníctve.
Vykurovacia rohož W-MAT
Vyhrievaná gumená rohož chráni pracovníkov pred studenou podlahou a zásadným spôsobom tak zvyšuje komfort pracovnej zóny.
Vykurovacie vodiče PDS1P
Vykurovacie vodiče slúžia k urýchleniu vyzrievania betónu v zimnom období. Sú určené pre krátkodobé jedno rázové použitie a po dokončení procesu vyzretia sa vodiče odpoja a zostanú v betónovej doske.

Domy ako aktívne prvky energetickej sústavy

Katalóg produktov

TOPlist